Komornik Maciej Bakalarski, Bydgoszcz. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski, NIP 5541599554, adres kancelarii: ul. Królowej Jadwigi 16/2, 85-231 Bydgoszcz, tel.: 52 345 55 22, e-mail: bydgoszcz.bakalarski@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tym komorniku.

Maciej Bakalarski został komornikiem w maju 1999 roku. Robią naprawdę duże wrażenie obwieszczenia licytacji zarówno nieruchomości jak i ruchomości, publikowane przez tego komornika na jego firmowej stronie internetowej. Jest ich mnóstwo – i nieruchomości i ruchomości (i to nie tylko samochody ale też drobiazgi), zdjęcia też są. Przez takie publikowanie i to tak licznych ogłoszeń licytacji, komornik ten jawi się być pracowitym i zdeterminowanym.

Jedna myśl na temat “Komornik Maciej Bakalarski, Bydgoszcz. Opinie.”

  1. Komornik albo nie robi nic. Zapytania do ZUS wyłącznie na mój wniosek. Ostatnio pół roku nie dzwoniłam to pół roku zapytania nie było. Nie robi nic żeby ściągnąć przynajmniej alimenty. W momencie kiedy może coś zrobić to działa na korzyść dłużnika a nie wierzyciela. Jednym słowem beznadziejny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.