Komornik Maciej Bakalarski, Bydgoszcz. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski, NIP 5541599554, adres kancelarii: ul. Królowej Jadwigi 16/2, 85-231 Bydgoszcz, tel.: 52 345 55 22, e-mail: bydgoszcz.bakalarski@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tym komorniku.

Maciej Bakalarski został komornikiem w maju 1999 roku. Robią naprawdę duże wrażenie obwieszczenia licytacji zarówno nieruchomości jak i ruchomości, publikowane przez tego komornika na jego firmowej stronie internetowej. Jest ich mnóstwo – i nieruchomości i ruchomości (i to nie tylko samochody ale też drobiazgi), zdjęcia też są. Przez takie publikowanie i to tak licznych ogłoszeń licytacji, komornik ten jawi się być pracowitym i zdeterminowanym.

Konto osobiste poza OGNIVO: załóż

1 Komentarz

  • Komornik albo nie robi nic. Zapytania do ZUS wyłącznie na mój wniosek. Ostatnio pół roku nie dzwoniłam to pół roku zapytania nie było. Nie robi nic żeby ściągnąć przynajmniej alimenty. W momencie kiedy może coś zrobić to działa na korzyść dłużnika a nie wierzyciela. Jednym słowem beznadziejny

Dodaj komentarz