Komornik Łukasz Zakłos, Mikołów. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie Łukasz Zakłos, NIP 6511525497, adres kancelarii: ul. Okrzei 29, 43-190 Mikołów, tel.: 32 724 18 51, e-mail: mikolowkomornik@gmail.com Ciekawi jesteśmy, jakie Państwo opinie sobie wyrobili o tym komorniku.

Łukasz Zakłos został komornikiem w maju 2016 roku. Wygląda na to, że komornik ten zawsze publikuje na swojej firmowej stronie internetowej ogłoszenia nadchodzących licytacji w sprawach które prowadzi.

Przy okazji, podoba nam się maksyma powitalna na www tego komornika: „Contractus ab initio voluntatis est, ex post facto necessitatis” – zawarcie kontraktu jest dobrowolne, ale wykonanie przymusowe.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

1 Komentarz

  • Wyrażam swoje uznanie oraz podziękowanie Kancelarii pana Łukasza Zakłosa za sprawnie przeprowadzone czynności egzekucyjne wobec nierzetelnej firmy wydawniczej w okresie miesiąca grudnia 2018. Działania zostały dokonane w sposób skuteczny i szybki, z dobrze i przyjaźnie realizowaną przez pracowników kancelarii informacją o postępie sprawy. Życzę powodzenia.

Dodaj komentarz