Komornik Leszek Ferczykowski, Katowice. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Leszek Ferczykowski, NIP 6441338843, adres: ul. Mariacka 37/7, 40-014 Katowice, tel.:32 206 88 82, e-mail: katowice7@komornik.pl Piszcie swe opinie o tym komorniku.

Leszek Ferczykowski został komornikiem w lutym 2002 roku. Na swojej stronie internetowej nie publikuje żadnych obwieszczeń licytacji tylko odsyła na stronę licytacje.komornik.pl na której przecież są ogłoszenia od wszystkich komorników, z całego kraju i jego ewentualne obwieszczenia „giną w tłumie”.

I jeszcze „ciekawostka” – zobaczcie na „kontrast” czcionki z tłem na stronie internetowej tego komornika:

komornik

2 Komentarze

  • Otrzymałem od komornika zawiadomienie o bezskutecznej egzekucji co zrobić żeby nie umarzał – wystarczy żebym go poinformował, że zostanie złożony wniosek o wyjawienie majątku przed Sądem przez dłużnika?

    • Proponuję złożyć wniosek o wyjawienie majątku i przesłać odpis komornikowi wnosząc o nieumarzanie postępowania i oczekiwanie na ewentualne dalsze Pana wnioski w przedmiocie egzekucji które sformułuje Pan po posiedzeniu w sprawie wyjawienia majątku tzn. jeżeli dłużnik wyjawi przed sądem jakiś składnik swego majątku.

Dodaj komentarz