Komornik Krzysztof Łuczyszyn, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa Krzysztof Łuczyszyn, ul. Woronicza 31/73 (klatka C, piętro I), 02-640 Warszawa, tel. 22 646 03 38, fax. 22 849 35 06, e-mail: warszawa.luczyszyn@komornik.pl Miło nam będzie, jeżeli napiszesz opinię o tym komorniku.

Krzysztof Łuczyszyn rozpoczął działalność komornika w roku 2009 a więc można już o nim powiedzieć, że jest doświadczonym komornikiem. Strona www tego komornika sprawia dobre wrażenie a dokładniej chodzi o wykaz ogłoszeń licytacji zarówno nieruchomości jak też (co przez wielu innych komorników jest zaniedbywane) ruchomości. Gdybym miał sprawę w jego rejonie, skorzystałbym w ciemno z uslug tego komornika.

2 myśli na temat “Komornik Krzysztof Łuczyszyn, Warszawa. Opinie.”

  1. Trafne te spostrzeżenia. Dłużnik na kontach nic nie mial ale mial pojazd znaczy się już nie ma, na drugiej licytacji mój kolega z pracy kupił a wierzycielem ja byłem.

  2. Komornik Łuczyszyn zajrzał na moje konto bankowe, znalazł przelewy od moich klientów, potem znalazł ich dane osobowe i wysłał do nich zawiadomienia, żeby wszelkie kwoty stanowiące moje wynagrodzenie przelewali na jego konto. Moi Klienci myśleli, że wynajęłam komornika by ściągnął należności, które już zapłacili. Naliczył sobie koszty, których nie poniósł, albo nie musiał ponosić. Odradzam współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.