Komornik Kamila Glazik, Bydgoszcz. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Kamila Glazik, NIP (podany na www komornika) 5543565913, adres kancelarii: ul. Jezuicka 5, 85-102 Bydgoszcz, tel.: 515 015 415, e-mail: kamila.glazik@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tej pani komornik. Prosimy publikować je pod spodem.

Nie wiemy od kiedy pani Kamila Glazik jest komornikiem (nr NIP podany wyżej nie zwraca wyników w bazie Regon). W chwili obecnej (gdy sporządzamy niniejsza notatkę) pani komornik co prawda nie publikuje na swej stronie internetowej żadnego ogłoszenia licytacji nieruchomości ale imponuje tam liczbą aktualnych ogłoszeń licytacji różnego rodzaju ruchomości.

2 myśli na temat “Komornik Kamila Glazik, Bydgoszcz. Opinie.”

  1. Pani Komornik owszem wybitna w byciu niegrzecznym i nieprofesjonalnym urzędnikiem państwowym. Bardzo łatwo ulega emocjom, przedrzeźnia zachowując się przy tym jak 5-letnie dziecko a nie dorosły człowiek wykonujący obowiązki służbowe. Egzekujca komornicza prowadzona w sposob nie do konca zgodny z prawem, błędy w protokole, widać że rodzice nie nauczyli, że od kłamania rośnie nos i ma krótkie nogi. Widać musi dostac lekcje kultury osobistej od innych ludzi Chociaz szkoda bo takie rzeczy wynosi się z domu. Jako świadek a nie bezpośredni zainteresowany czynnościami komorniczymi rozumiem, że to wykonywana praca, rozumiem jej istotę natomiast nie wiem co tu jest do obnoszenia się co robiła pani komornik z funkcją jaką pełni. Tragicznie nieprofesjonalna kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.