Komornik Kamila Glazik, Bydgoszcz. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Kamila Glazik, NIP (podany na www komornika) 5543565913, adres kancelarii: ul. Jezuicka 5, 85-102 Bydgoszcz, tel.: 515 015 415, e-mail: kamila.glazik@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tej pani komornik. Prosimy publikować je pod spodem.

Nie wiemy od kiedy pani Kamila Glazik jest komornikiem (nr NIP podany wyżej nie zwraca wyników w bazie Regon). W chwili obecnej (gdy sporządzamy niniejsza notatkę) pani komornik co prawda nie publikuje na swej stronie internetowej żadnego ogłoszenia licytacji nieruchomości ale imponuje tam liczbą aktualnych ogłoszeń licytacji różnego rodzaju ruchomości.

3 myśli na temat “Komornik Kamila Glazik, Bydgoszcz. Opinie.”

  1. Pani Komornik owszem wybitna w byciu niegrzecznym i nieprofesjonalnym urzędnikiem państwowym. Bardzo łatwo ulega emocjom, przedrzeźnia zachowując się przy tym jak 5-letnie dziecko a nie dorosły człowiek wykonujący obowiązki służbowe. Egzekujca komornicza prowadzona w sposob nie do konca zgodny z prawem, błędy w protokole, widać że rodzice nie nauczyli, że od kłamania rośnie nos i ma krótkie nogi. Widać musi dostac lekcje kultury osobistej od innych ludzi Chociaz szkoda bo takie rzeczy wynosi się z domu. Jako świadek a nie bezpośredni zainteresowany czynnościami komorniczymi rozumiem, że to wykonywana praca, rozumiem jej istotę natomiast nie wiem co tu jest do obnoszenia się co robiła pani komornik z funkcją jaką pełni. Tragicznie nieprofesjonalna kobieta

  2. Komornik też człowiek,taki ma zawód. Gdyby pobłażał kazdemu,nie zarobiłaby na chleb.Musi byc twardą sztuką.Jeżeli komus bardzo zalezy,uważam,ze może się dogadać.Wystarczy szczerze porozmawiać.TO TEŻ CZŁOWIEK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.