Komornik Kamil Mróz, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Kamil Mróz, NIP 6642109078, siedziba kancelarii: ul. Remiszewska 14a/u3, 03-550 Warszawa, tel.: 22 116 77 28, e-mail: warszawa.mroz@komornik.pl Prosimy o dodawanie opinie na temat tego komornika i jego pracowników.

Kamil Mróz został komornikiem w styczniu 2016 roku. Ma swoja stronę internetową a w niej zakładkę „licytacje” ale przynajmniej w tym momencie daremnie na niej szukać obwieszczeń licytacji nieruchomości i ruchomości.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

8 Komentarzy

 • Czy jako dłużnik mam prawo zażądać zmiany komornika?

  • Nie, dłużnik nie ma prawa wybrać sobie komornika i żądać zmiany na innego. Jeżeli dłużnik uważa, że komornik narusza prawo, może złoży skargę na czynności komornika.

 • Czy komornik ma prawo udzielić telefonicznej informacji dluznikowi, którego sprawa dotyczy odnośnie danych dot.tytułu, jaki sąd go wydał, na czyje zlecenie ,sygn.akt sądowych.

 • Jeżeli podasz sygnaturę sprawy oraz swoje dane to raczej udzielają takich informacji. Może i trafisz na takiego co odmówi podania takich informacji na telefon tak jak ja trafiłem na sąd który nie chcial powiedzieć przez telefon jaki wyrok (kto wygrał) mimo że mogłem podać wszelkie dane potwierdzające że jestem stroną w sprawie.

  Reasumując, nie wiem czy są zobowiązani podawać takie dane telefonicznie, niektórzy podają,

 • Może dokładniej. Czy komornik z biura Mróz ma prawo udzielić telefonicznej informacji dluznikowi odnośnie danych na czyje zlecenie ściąga należność, sygn.akt jeżeli dotyczy sądu, itp.” ” o co chodzi?:

 • To rozumiem,że nic z tej odpowiedzi nie rozumiem. To proszę jasnej odpowiedzi tak czy nie. Czy komornik ma obowiazek udzielać dłużników m informacji czy ma widzi mi się.???????

  • Napisałem „Reasumując, nie wiem czy są zobowiązani podawać takie dane telefonicznie, niektórzy podają,”

   Przepisy chyba tego nie precyzują, nie wiem czy jest jakieś orzecznictwo w tej kwestii.

   Jak nie chce podać telefonicznie, to prosze do niego napisać, żeby przysłał listownie. Krócej to potrwa niż ewentualne skarżenie go za to że nie chce podać telefonicznie.

Dodaj komentarz