Komornik Jarosław Ziętara, Kraków. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia Jarosław Ziętara, NIP 676-22-17-385, siedziba kancelarii: ul. Kordylewskiego 11 pok. 223, 31-542 Kraków, tel.: 12 352 31-30, tel./fax.: 12 413 93 85, e-mail: krakow.zietara@komornik.pl prosimy o wpisywanie niżej opinii o tym komorniku.

Jarosław Ziętara wykonuje zawód komornika sądowego od 2013 roku. Na jego stronie internetowej publikowane są ogłoszenia o licytacjach (w tym tych które już się odbyły) nieruchomości i ruchomości ale jest tych ogłoszeń niewiele. Zakładając, ze publikuje ogłoszenia o każdej licytacji, to wydaje się, że jest ich zastanawiająco mało.

Konto osobiste poza OGNIVO: załóż

2 Komentarze

    • Tak, komornik poinformuje zarówno wierzyciela jak i dłużnika o umorzeniu postępowania egzekucyjnego wysyłając im stosowne postanowienie. Wielu dłużników zaczyna wtedy czuć się bezpiecznie i np. zakładają nowe konto firmowe tudzież osobiste. I tak sobie teraz postanowiłem, że przy najbliższej okazji umorzenia egzekucji i po zwróceniu mi przez komornika tytułu wykonawczego wniosę np. za cztery tygodnie ponownie wniosek o egzekucję do komornika a konkretnie tylko o sprawdzenie w poprzez OGNIVO czy dłużnik (przedsiębiorca) aby nie założył sobie nowego konta na którym są pieniądze.

Dodaj komentarz