Komornik Jarosław Adamowicz, Radom. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Jarosław Adamowicz, NIP 7961089884, adres kancelarii: ul. Żeromskiego 65, 26-600 Radom, tel.: 48 360 14 72, e-mail: radom3@komornik.pl Zachęcamy Państwa do publikowania poniżej opinii o tym komorniku.

Pożyczki z komornikiem do ręki: złóż wniosek

Jarosław Adamowicz komornikiem został w październiku 1991 roku i jest ten Pan zatem jednym z najdłużej wykonujących zawód komornika. Niestety, zakładki na jego firmowej www przeznaczone na publikowanie w nich ogłoszeń licytacji, są puste.

2 myśli na temat “Komornik Jarosław Adamowicz, Radom. Opinie.

  1. Pan Adamowicz prowadzi egzekucje komorniczą – alimenty na mojego syna. Niestety pomimo zawiadomienia Komornika dwukrotnie o nowym źródle dochodów w tym spadek szacowany na min 400 ty, nie wyegzekwował nawet 1 zł. Po prostu jakaś kpina. Aktualnie szykuję się do jego zmiany. Dzisiaj chciałam z nim osobiście rozmawiać (rozumiem że muszę się umówić) odmówiono mi jednak tego. Jak pani ujęła „komornik nie zajmuje się sprawami alimentacyjnymi” dlatego nie mogę się z nim zobaczyć. Jedynie mogę rozmawiać z osoba z biura.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa