Komornik Jakub Niemoczyński, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Jakub Niemoczyński, NIP 9521914629, siedziba: ul. Świętokrzyska 20 lok. 326, 00-002 Warszawa, tel.:22 505 46 80, e-mail: info@komornik-swietokrzyska.pl Prosimy o opinie o tym komorniku.

Pożyczka z komornikiem do ręki: złóż wniosek

Jan Niemoczyński jest komornikiem sądowym od 2014 roku. N astronie internetowej nie prezentuje żadnych obwieszczeń licytacji, w ogóle nie ma wydzielonej na ten cel zakładki. Nie odsyła też w tym celu na oficjalny serwis licytacje.komornik.pl

2 myśli na temat “Komornik Jakub Niemoczyński, Warszawa. Opinie.

  1. Bardzo sprawny komornik. Zajęcie pierwszego konta i bingo, cały dług ściągnięty. pamiętam w egzekucjach sprzed lat, kilka ich było, żadne zajęcie konta nie było skuteczne (u innych dłużników, prowadzone przez innych komorników).

    • To raczej nie jest zasługa komornika, to standardowe działania. Dawniej (chyba do września 2016 roku) komornik wysyłał pocztą poleconą do banku polecenie zajęcia konta bankowego i jednocześnie wysyła kopię zajęcia do wiadomości dłużnika. Często dłużnik w takiej sytuacji otrzymywał to pismo zanim bank dokonał blokady konta. Dłużnik mógł zatem wyczyścić konto z pieniędzy zanim bank je zablokował.

      Obecnie komornik wysyła polecenie zajęcia elektronicznie i bank ma je w oka mgnieniu a do dłużnika po staremu kopia wysyłana jest pocztą polecona. Dlatego więcej zajęć jest skutecznych w porównaniu do zajęć z zastosowaniem poprzedniej czyli pocztowej procedury zajęcia konta.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa