Komornik Jacek Pawiłowicz, Wrocław. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieścia we Wrocławiu Jacek Pawiłowicz, NIP 8991215035, adres kancelarii: pl. Muzealny 12/4, 50-035 Wrocław, tel.: 71 346 06 93, e-mail: wroclaw.pawilowicz@komornik.pl Prosimy o dodawanie opinii o tym komorniku.

Pożyczka z komornikiem do ręki: złóż wniosek

Jacek Pawiłowicz komornikiem został we wrześniu 2011 roku. Zanim trafił do Wrocławia, był komornikiem w Brzegu. Na swojej firmowej stronie internetowej nie publikuje (w momencie gdy pisana jest niniejsza notatka) żadnych obwieszczeń licytacji, choć ma wydzielone w tym celu zakładki, jedna dotycząca licytacji nieruchomości a druga ruchomości.

2 myśli na temat “Komornik Jacek Pawiłowicz, Wrocław. Opinie.

  1. Całkowicie nieskuteczny ten komornik. Umorzył po czym zwróciłem się do firmy windykacyjnej która potrzebowała niecały tydzień na odzyskanie całego długu od tego dłużnika.

    • Firma windykacyjna wywiera naciski na dłużnika, nieraz bojąc się pożyczy od kogoś i zapłaci albo z ukrytego majątku (którego komornik nie jest w stanie zabrać) zapłaci. Jeżeli dłużnik oficjalnie nic nie posiada, to nawet najlepszy komornik długu od takiego nie wyegzekwuje.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa