Komornik Jacek Kania, Lublin. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Jacek Kania, NIP 7162519807, adres kancelarii: ul. Słowackiego 3/3, 21-040 Świdnik, tel.: 81 728 41 61, e-mail: komornik.kania@lublin-wschod.pl Prosimy o opinie na temat tego komornika, można je dodawać pod spodem przy użyciu formularza do komentowania.

Jacek kania został komornikiem w sierpniu 2013 roku. W zakładce „licytacje” na jego firmowej stronie internetowej mamy informację „chwilowo brak licytacji”.

2 Komentarze

  • Niewielu komorników wykonuje coś ponad minimum jakim jest wysłanie zapytań o konta bankowe, zajęcie nadpłaty podatku (o ile jest) oraz zapytanie do ZUS o płatnika składek. Komornik Kania jest właśnie jednym z takich komorników. Komornicy dalej zarabiają za dużo i nie chce im się pracować jak należy.

    • A oczekujesz od komorników czego, żeby jeździli za nimi jak detektywi? Nie wchodzi to w grę, sam możesz zatrudnić detektywa ale na 90% nic to nie da. A może uważasz, że komornicy powinni wywozić dłużników do lasu i torturować? To co wymieniłeś, do tego sprawdzenie czy dłużnik ma nieruchomość i pojazd, wizyta u dłużnika (o ile dłużnik wpuści komornika bo jak nie, to musisz zapłacić za wejście siłowe) i na tym w zasadzie kończy się wachlarz komorniczych możliwości. To Ty jako wierzycie, jeżeli wiesz o majątku dłużnika, na przykład wierzytelnościach poza bankiem, to wskazujesz komornikowi i on wtedy działa według Twojego wniosku.

Dodaj komentarz