Komornik Jacek Bogiel, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Jacek Bogiel ma kancelarię pod adresem ul. Karolkowa 58a, 01-193 Warszawa, tel. 22 862 82 80, 22 571 82 00, 22 460 30 50, fax 22 631 00 73, adres e-mail: komornik6@gmail.com. Czekamy na opinie o tym komorniku, od wierzycieli dla których sprawę prowadził / prowadzi.

Jacek Bogiel jest komornikiem sądowym od 2002 roku a więc powinien być doświadczonym komornikiem. Licytacji jednak w ogóle nie ogłasza na swojej stronie internetowej. Szkoda, bo przecież mogłoby to zwiększyć prawdopodobieństwo skutecznych licytacji.

5 Komentarzy

  • Wygralem sprawę w E-Sadzie. Do dlużnika wystosowano nakaz zaplaty. Komornik Sadowy nie ma mozliwości ściągnięcia długu , poniewaz dłużnik pracuję za kwotę wolną od potraceń. Czy naprawdę nic już nie da się zrobić?

    • A co z ruchomościami, nie ma samochodu, wartościowych sprzętów w domu? A nieruchomości, a wierzytelność w urzędzie skarbowym – nadpłata podatku? A konta bankowe – czy komornik poszukiwał ich poprzez OGNIVO? Powinna być to jedna z pierwszych czynności poszukiwawczych prowadzonych przez komornika. Trzeba sprawdzić, jakich czynności dokonał komornik. Zapewne zainkasował zaliczkę na czynności egzekucyjne, niech się z niej rozliczy. Aha, powinien wezwać też dłużnika do udzielenia wyjaśnień. W ramach żądania udzielenia wyjaśnień przez dłużnika, komornik ma prawo żądać wyjawienia majątku.

  • Jestem dłużnikiem. Sprawy egzekucji prowadzonej względem mnie przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie – Jacek Bogiel – (ma kancelarię pod adresem ul. Karolkowa 58a w Warszawie), oceniam za prowadzone profesjonalnie i zgodnie z literą prawa.
    My – dłużnicy – nie powinniśmy się dziwić z działań komorniczych względem nas. Przecież każdy wierzyciel ma prawo dochodzić swoich racji finansowych. Skarb Państwa ma do tego również prawo.
    A poza tym miałem możliwość porozmawiania z Komornikiem Jackiem Bogielem telefonicznie i, pomimo „odrębności” naszych interesów, oceniam Go bardzo pozytywnie. Przecież wykonuje On tylko swoją pracę i robi to dość skutecznie, biorąc pod uwagę nasze niespójne w tej chwili odnośnie działalności Komorników w Polsce prawo.

  • jacek bogiel nie powinnien sciągać gługów przedawnionych albo nie zna prawa albo je olewa kasa za wszelką cenę bo niby jak się wzbogacił podaje trzy numery telefonu ale dodzwonić się do niego to chyba był by cud a to znaczy ze nie chce odpowiedzieć na pytania bo co go obchodzą czyjeś pieniądze ważne że on ma dla mnie to karierowicz aby kasa była to nic się nie liczy a prawo to on ma gdzięś To że ktoś już to powiedział to znaczy że tak jest i nikt z tym nic nie robi a gdzie tu prawo ono jest tylko dla biednych i ich każe

  • Jacek Bogiel ,nie mozna sie dodzwonic,nie udzielaja ,na listy polecone nie odpowiada,nawet MOPS wyslal na moja prosbe fax ,trzy lata temu,brak odpowiedzi,kaza przyjechac do Warszawy itp.Nie che sie rozpisywac poniewaz musialabym uzyc wulgaryzmow,przeklenstw itp.Mam przez niego problem z zamknieciem konta,Bank w moim imieniu rowniez kilkakrotnie wysylal pisma,brak odpowiedzido dzis dnia!!!JESLI TRAFILISCIE NA TEGO KOMORNIKA TO MOZECIE MIEC POWAZNE PROBLEMY NAWET Z UZYSKANIEM RZETELNEJ INFORMACJI WE WLASNEJ SPRAWIE!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz