Komornik Jacek Bogiel, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Jacek Bogiel ma kancelarię pod adresem ul. Karolkowa 58a, 01-193 Warszawa, tel. 22 862 82 80, 22 571 82 00, 22 460 30 50, fax 22 631 00 73, adres e-mail: komornik6@gmail.com. Czekamy na opinie o tym komorniku, od wierzycieli dla których sprawę prowadził / prowadzi.

Jacek Bogiel jest komornikiem sądowym od 2002 roku a więc powinien być doświadczonym komornikiem. Licytacji jednak w ogóle nie ogłasza na swojej stronie internetowej. Szkoda, bo przecież mogłoby to zwiększyć prawdopodobieństwo skutecznych licytacji.

2 myśli na temat “Komornik Jacek Bogiel, Warszawa. Opinie.”

  1. Wygralem sprawę w E-Sadzie. Do dlużnika wystosowano nakaz zaplaty. Komornik Sadowy nie ma mozliwości ściągnięcia długu , poniewaz dłużnik pracuję za kwotę wolną od potraceń. Czy naprawdę nic już nie da się zrobić?

    1. A co z ruchomościami, nie ma samochodu, wartościowych sprzętów w domu? A nieruchomości, a wierzytelność w urzędzie skarbowym – nadpłata podatku? A konta bankowe – czy komornik poszukiwał ich poprzez OGNIVO? Powinna być to jedna z pierwszych czynności poszukiwawczych prowadzonych przez komornika. Trzeba sprawdzić, jakich czynności dokonał komornik. Zapewne zainkasował zaliczkę na czynności egzekucyjne, niech się z niej rozliczy. Aha, powinien wezwać też dłużnika do udzielenia wyjaśnień. W ramach żądania udzielenia wyjaśnień przez dłużnika, komornik ma prawo żądać wyjawienia majątku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.