Komornik Elżbieta Suchonek, Sosnowiec. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Elżbieta Suchonek, NIP 5531342411, adres kancelarii: ul. Jedności 10/29, 41-208 Sosnowiec, tel.: 32 297 39 71, e-mail: kancelaria@komornik-sosnowiec.pl Prosimy Państwa o opinie na temat tej pani komornik.

Elżbieta Suchonek jest komornikiem od maja 2008 roku. Niestety, na jej firmowej stronie internetowej w zakładce „licytacje” są tyko linki do nieistniejących (czyli zapewne nieaktualnych) głoszeń licytacji.

6 Komentarzy

 • Pani komornik Elżbieta Suchonek jest nie kompetentna w swoich obowiązkach, stosuje metody cwaniactwa.
  Pomimo przedstawienia dokumentów potwierdzających ,że nakaz zapłaty jest nie ważny ,bo powód założył dwa procesy dotyczące tego samego przedmiotu sprawy i uzyskał dwa nakazy zapłaty w tej samej sprawie,w/w komornik podjęła czynności egzekucyjne z mojego konta bez oczekiwania na decyzje w tej sprawie sadu rejonowego do którego również złożyłam powiadomienie o w/w sprawie z nakazami.
  Przedstawiałam także Pani komornik,że otrzymuję pieniądze za staż w kwocie 1020zł,co jest kwotą wolną od egzekucji,oraz podałam nazwę banku oraz numer konta,nie ukrywałam niczego,chciałam sprawę wyjaśnić.
  Pani komornik jednak wysłała pismo egzekucyjne do banku w którym mam konto o zajęcie pieniędzy za staż,a do mnie już nie raczyła wysłać,pozwoliłam sobie zadzwonić do w/w pani i poinformowałam ją o tym ,że nie mam żadnego pisma od niej dotyczącego zajęcia moich środków na koncie,a bank już ma i zablokował mi w/w środki.
  Pani komornik stwierdziła,ze pismo dopiero do mnie dojdzie itp.
  Tym sposobem w/w pani pozbawiła mnie moich praw do możliwości zażalenia się na w/w decyzję.
  Czym doprowadziła także do niekorzystnego rozporządzania moim mieniem.
  W/w komornik jest niedouczona i stosuje metody cwaniactwa,działa świadomie poza literą prawa.
  Sprawę zgłosiłam do Krajowej Rady Komorniczej

 • Komornik która ściąga dług nawet przez pięć kolejnych lat po śmierci wierzyciela.
  Zagwostką pozostaje, komu przekazywała wyegzekwowane środki!

  • Pewnie na konto bankowe zmarłego które nie zostało zlikwidowane a ona o śmierci wierzyciela mogła nie wiedzieć.

   • Dodać można, że po śmierci wierzyciela dług dalej istnieje a wierzycielem staje się spadkobierca.

 • Kradnie na potęgę!!! Jak masz duże zarobki i nie zawracasz sobie głowy że z konta znika Ci 500 zł z przedawnionej sprawy to ta Pani zrobiła sobie dobre źródło utrzymania….Właśnie zgłosiłem ją do Prokuratury. Jak widzi że nikt nic nie robi wykorzystuje jeden tytuł wykonawczy 4 razy …

Dodaj komentarz