Komornik Damian Król, Rzeszów. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Damian Król, adres kancelarii: ul. Fredry 8/13, 35-005 Rzeszów, tel.: 579 512 744, e-mail rzeszow.krol@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa (wierzycieli ale też dłużników) opinii o tym komorniku sądowym.

Nie wiadomo od kiedy Damian Król jest komornikiem. Na jego internetowej stronie firmowej brak jakichkolwiek obwieszczeń licytacji nieruchomości i ruchomości.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

4 Komentarze

    • Jak to nic nie zrobił? przeciez musiał poszukać kont, zajać nadpłatę podatku, wynagrodzenie, sprawdzić czy dłużnik samochód ma. Jeżeli dłużnik nie pracuje, nie ma nadpłaty podatku, nie ma konta albo ma ale bez środków, nie ma samochodu, to jasne że komornik nic nie zdziała.

    • Jak można myśleć że komornik nic nie robi i umarza skoro pieniądze ma tylko wtedy kiedy właśnie coś zrobi i wyegzekwuje? Gdyby nic nie robił to byłby tylko stratny na papierze, okładce itp. materiałach biurowych, ale oczywiście każdy wie lepiej 😉

  • Skoro komentarz o mnie to chętnie odpowiem. Jeśli uważa Pan/Pani, że nic nie zrobiłem to zapraszam do kancelarii do wglądu do akt. Z pustego i Salomon nie naleje i tak jak piszą osoby powyżej w moim interesie jest zrobić jak najwięcej bo tylko wtedy mogę zarobić na utrzymanie kancelarii. Teoria „nic nie zrobił i umorzył” jest tak absurdalna z punktu widzenia logiki prowadzenia działalności, że pozostawię bez komentarza

Dodaj komentarz