Komornik Błażej Mierzwiczak, Poznań. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań – Stare Miasto w Poznaniu Błażej Norbert Mierzwiczak, NIP 6060017680, adres kancelarii: ul. Dworcowa 1/3, 62-095 Murowana Goślina, tel.: 661 014 199, e-mail: poznan.mierzwiczak@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tym komorniku i prosimy publikować je poniżej.

Błażej Norbert Mierzwiczak został komornikiem w lutym 2016 roku. Na jego firmowej www brak jakichkolwiek informacji o ewentualnych prowadzonych przez niego licytacjach.

2 myśli na temat “Komornik Błażej Mierzwiczak, Poznań. Opinie.”

  1. Od prawie roku mam zajęte konto przez tego komornika i są to w sumie cztery sprawy, każda od innego wierzyciela. Łącznie około 47 tys. zł. Istotne jest to, że nowych spraw nie przybywa ale pomimo tego chyba codziennie kwota blokady konta się podwyższa. Czy tak może być i co jest tego przyczyną?

    1. Moim zdaniem przyczyną są narastające odsetki za zwłokę. W zajęciu rachunku bankowego które komornik wysyła do banku jest wyliczona obok należności podstawowej, kosztów procesu i kosztów egzekucji także kwota odsetek narosłych do dnia wystawienia tego zajęcia ale też piszę komornik coś w rodzaju „… i dalsze odsetki za każdy dzień w wysokości … zł.). I bank który realizuje takie zajęcie – blokuje konto musi uwzględnić także odsetki narosłe przez ten czas a ponadto doliczać do kwoty blokady konta te odsetki które narastają codziennie po dokonaniu blokady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.