Komornik Beata Ptak, Wrocław. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Beata Ptak, NIP 9151248406, adres kancelarii: ul. Grabiszyńska 163 pok. 121, 53-439 Wrocław, tel.: 71 307 30 30, e-mail: wroclaw.ptak@komornik.pl Zapraszamy do dodawania obiektywnych opinii o tym komorniku.

Pani Beata Ptak została komornikiem w październiku 2016 roku. Zapewne ma sporo spraw egzekucyjnych ale w chwili obecnej w dziale licytacje który ma na swej stronie www jest tylko informacja: „aktualnie brak licytacji” co dziwi zwłaszcza jak chodzi o ruchomości.

4 Komentarze

  • Moje pytanie jest takie, czy można zawiesić postępowanie egzekucyjne ma 1 miesiac w tym przypadku grudnia. Jeśli tak to gdzie wysłać takie pismo do komornika czy do banku do działu windykacji .

    • Musi Pani o to zawnioskować do wierzyciela czyli do banku. Art. 820 Kodeksu postępowania cywilnego stanowi, że organ egzekucyjny zawiesza postępowanie na wniosek wierzyciela. Wierzyciel jednak nie musi przystać na taką prośbę dłużnika.

  • Pani komornik i jej świta to zgraja bez ludzkich uczuć. Nawet nie próbujcie dogadać się z nią, szkoda zdrowia.

    • Komornik nie ma prawa dogadywać się z dłużnikiem za plecami wierzyciela. Tylko z wierzycielem należy się dogadywać i wierzyciel może zażądać od komornika zaprzestania egzekucji z jakiegoś składnika majątku albo w ogóle. Pytanie jednak, czy wierzyciel zechce iść na ustępstwa dłużnikowi który latami uporczywie niepłacił mu należności aż musiało dojść do wydania wreszcie prawomocnego wyroku i wszczęcia postępowania egzekucyjnego.

Dodaj komentarz