Komornik Bartosz Szaryński, Olsztyn. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Bartosz Szaryński, NIP 8441295939, adres kancelarii: ul. 1 Maja 5A/6, 10-117 Olsztyn, tel.: 89 721 12 77, e-mail: kancelaria@komornikolsztyn.com Prosimy Państwa o publikowanie poniżej opinii o tym komorniku.

Bartosz Szaryński komornikiem został w 2012 roku. Warto odnotować, ze publikuje na swej firmowej stronie internetowej ogłoszenia licytacji nieruchomości i ruchomości.

3 myśli na temat “Komornik Bartosz Szaryński, Olsztyn. Opinie.”

  1. Mam do odzyskania ok 6 tys. zł prawomocnym wyrokiem sądowym. Sprawa jest już u tego Komornika w Olsztynie. Komornikowi udało się ustalić tylko, że dłużnik posiada nieruchomość w Olsztynie oraz dane tej nieruchomości, niestety jest to wspólność majątkowo i ponoć jest to duży problem i kolejne wydatki z naszej strony. Mogę dodać, że z Urzędu Skarbowego, Komunikacji oraz Zusu komornik otrzymał informację, że dłużnik nie jest nigdzie zarejestrowany, więc albo pracuje za granicą albo „na czarno”. Co można zrobić?

    1. Jeżeli nieruchomość jest ich wspólna i jego żona nie podpisała zgody na zaciągnięcie przez niego zobowiązania, to szkoda fatygi i kosztów, bo klauzuli na nią nie uzyskasz – nie będzie można prowadzić egzekucji z nieruchomości.

  2. Skuteczność zerowa. W dodatku bardzo niekomunikatywny. Po zakończonym postępowaniu, bezskutecznym oczywiście, nie otrzymałem ani maila, ani telefonu z informacją jak wygląda sytuacja, a jedynie pocztą dostałem zwroty nakazów zapłaty. Na dodatek zapakowane w najmniejsze możliwe koperty, pozginane kilka razy. Całokształt rzutuje negatywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.