Komornik Bartosz Szaryński, Olsztyn. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Bartosz Szaryński, NIP 8441295939, adres kancelarii: ul. 1 Maja 5A/6, 10-117 Olsztyn, tel.: 89 721 12 77, e-mail: kancelaria@komornikolsztyn.com Prosimy Państwa o publikowanie poniżej opinii o tym komorniku.

Bartosz Szaryński komornikiem został w 2012 roku. Warto odnotować, ze publikuje na swej firmowej stronie internetowej ogłoszenia licytacji nieruchomości i ruchomości.

3 myśli na temat “Komornik Bartosz Szaryński, Olsztyn. Opinie.

  1. Mam do odzyskania ok 6 tys. zł prawomocnym wyrokiem sądowym. Sprawa jest już u tego Komornika w Olsztynie. Komornikowi udało się ustalić tylko, że dłużnik posiada nieruchomość w Olsztynie oraz dane tej nieruchomości, niestety jest to wspólność majątkowo i ponoć jest to duży problem i kolejne wydatki z naszej strony. Mogę dodać, że z Urzędu Skarbowego, Komunikacji oraz Zusu komornik otrzymał informację, że dłużnik nie jest nigdzie zarejestrowany, więc albo pracuje za granicą albo „na czarno”. Co można zrobić?

    • Jeżeli nieruchomość jest ich wspólna i jego żona nie podpisała zgody na zaciągnięcie przez niego zobowiązania, to szkoda fatygi i kosztów, bo klauzuli na nią nie uzyskasz – nie będzie można prowadzić egzekucji z nieruchomości.

  2. Skuteczność zerowa. W dodatku bardzo niekomunikatywny. Po zakończonym postępowaniu, bezskutecznym oczywiście, nie otrzymałem ani maila, ani telefonu z informacją jak wygląda sytuacja, a jedynie pocztą dostałem zwroty nakazów zapłaty. Na dodatek zapakowane w najmniejsze możliwe koperty, pozginane kilka razy. Całokształt rzutuje negatywnie.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa