Komornik Bartosz Kramer, Poznań. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce Bartosz Kramer Kancelaria Komornicza w Plewiskach, NIP 5951418084, adres kancelarii: ul. Grunwaldzka 517c/21, 62-064 Plewiska (gmina Komorniki), tel.: 723 113 007, e-mail: kramer@komornikplewiska.pl. Prosimy Państwa o wyrażanie opinii o tym komorniku.

Bartosz Kramer jest komornikiem od czerwca 2016 roku. Nie publikuje na swojej stronie żadnych ogłoszeń licytacji, choć ma przeznaczoną do tego zakładkę.

6 Komentarzy

  • Opinie??? Chyba nie… Facet przekracza uprawnienia, taki… Czyściciel kont. Gdy wejdzie na rachunek, to nie zostawia nawet na waciki, bezprawnie (nie znaczy, że bezpodstawnie) przelewa znalezione na rachunku ROR środki jakoby to klient banku wydał dyspozycje. Bank te środki przelewa i pobiera prowizje 10% Nie zostawił nawet ustawowo gwarantowanych wolnych od zajęcia środków. Powtarzam, BANK WYKONAŁ PRZELEW BEZ AUTORYZACJI, JAKOBY NA POLECENIE KLIENTA, czyli dłużnika. Już sobie wyobrażam, jak panicz Bartosz Kramer, z samego rana w asyście Policji wchodzi do kuchni (wcześniej otwierając drzwi przy pomocy kopa) i robi sobie śniadanie, wypija zawartość barku a po nasyceniu się bierze się za żonę, odbiera pocznę i chodzi po domu w mojej albo mojej żony bieliźnie. Nie ładnie brzydal się obchodzi z prawem a wszystko ujdzie mu na sucho. Jestem ciekaw, jak głęboko sięga ta zmowa, banki, żabka, sądy, policjanci…? Jest takie przysłowie „im wyżej się wspinasz, tym upadek bardziej boli, tylko nikt nie usłyszy łamanych kości podczas zderzenia ze skałą” Nie ma takiego powiedzenia? No to teraz jest. Oczywiście muszę zachować anonimowość, podpiszę się jakoś tak a potem ktoś sprawdzi adres IP i dojdzie do mnie i zrobi się ciekawie… Pozdrawiam prawdziwych dłużników.

    • To było konto osobiste czy firmowe? Pytam, bo kwota wolna tylko na osobistym przysługuje.

      Skoro prawdę piszesz, to nie obawiaj się namierzenia Cię.

  • Jestem po dwóch próbach samobójczych sama wychowuje syna.Inni komornicy poszli mi na rękę i podpisali ze mną ugodę w niskich ratach .Dopiero zaczęłam nowa pracę a komornik Bartoz kramer wszedł mi na pensję ani ze mną nie porozmawiał a miał wpłacane .Teraz muszę zrezygnować ze stałego zlecenia bo z czego będe źyła .Nerwów dostałam gorączkę i wzięłam urlop .POTWÓR

    • Ugodę zawiera się z wierzycielem a nie z komornikiem. Rozmawiaj z wierzycielem, on może kazać komornikowi zwolnić wynagrodzenie. Bez zgody wierzyciela komornik nie ma prawa zwolnić.

  • Zgadzam sie z Aga i z innymi poszkodowanymi bez wzgledu na to czy sie z nim umowisz na raty czy nie i tak ci zabierze kase

Dodaj komentarz