Komornik Bartosz Bociąga, Gdynia. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga, NIP 9552073177, adres kancelarii: ul. Świętojańska 71/5, 81-389 Gdynia, tel.: 58 719 04 60, e-mail: kancelaria@gdyniakomornik.pl Prosimy o publikowanie na dole opinii o tym komorniku i jego pracownikach.

Bartosz Bociąga komornikiem jest od grudnia 2012 roku. W momencie pisania niniejszej notatki komornik ten publikuje na swojej firmowej stronie internetowej kilka ogłoszeń licytacji nieruchomości sprzed 2-3 miesięcy natomiast brak ogłoszeń licytacji ruchomości.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Mam dłużnika u tego komornika. Mam na myśli egzekucje prowadzone przez pozostałych komorników – ponoć dwóch, ale nie wiem których. Czy zatem mam z Art 760. pukać do każdego komornika w Gdyni i pytać (a jest ich 14), czy ten mój ma takie informacje?

    • Jeżeli dwóch komorników prowadzi egzekucję to najczęściej dochodzi w końcu do zbiegu egzekucji do tego samego składnika majątku np. konta bankowego i jeden przejmuje sprawy tego drugiego. Jeżeli faktycznie dwóch prowadzi a nie wie Pani który jest ten drugi, to może Pani spróbować popytać telefonicznie ale on nie powinien Pani udzielić takiej informacji telefonicznie. Jeżeli stawi się Pani z tytułem wykonawczym czy innym dowodem na to że jest Pani wierzycielem, to powinien udzielic informacji czy prowadzi i itd.

Dodaj komentarz