Komornik Bartłomiej Górczyński, Łódź. Opinie.

Komornik Sądowy Bartłomiej Górczyński Komornik przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa, NIP 7272364062, adres kancelarii: ul. Piotrkowska 276, 90-361 Łódź, tel.: 42 682 30 77, 518 705 160, e-mail: lodz.gorczynski@komornik.pl Zapraszamy do wystawiania opinii temu komornikowi i jego zespołowi pracowników.

Bartłomiej Górczyński komornikiem jest od sierpnia 2011 roku. Trzeba przyznać, że ogłasza na swojej stronie internetowej egzekucje nieruchomości oraz ruchomości (nie tylko samochody ale i telewizor i telefon) co jest generalnie raczej rzadkością pośród komorników. kancelaria jego zatem sprawia wrażenie pracowitej.

2 Komentarze

  • W tym momencie od czterech miesięcy odzyskaniem mojego długu zajmuje się komornik Gorczyński, ale chciałbym coś temat przyspieszyć. Kwota z kosztami sądowymi i odsetkami jest w okolicach 4000 zł i pytanie w jaki sposób można by egzekucje przyspieszyć włączając się w to poza komornikiem.

    • Mało prawdopodobne jest przyspieszenie egzekucji komorniczej w znaczeniu „popędzenia” komornika do roboty. Prędzej zmuszenie dłużnika do dobrowolnego uregulowania zapłaty poprzez naciski windykatorów tudzież ujawnienie przez nich majątku dłużnika którego komornik nie jest w stanie ujawnić, ale to też rzadko kiedy (wierzytelność jaką dłużnik posiada u kontrahenta). Jeżeli komornik w ciągu czterech miesięcy nie natrafił na żaden majątek dłużnika, to już zapewne nie natrafi i skończy się umorzeniem bezskutecznego postępowania egzekucyjnego.

Dodaj komentarz