Komornik Artur Wojnar, Wrocław. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Artur Wojnar, NIP: 8951677522, adres: ul. Komandorska 53A/6B, 53-342 Wrocław, tel.: 71 783 12 08, e-mail: wroclaw.wojnar@komornik.pl Prosimy o wystawianie temu komornikowi opinii, oczywiście na podstawie sprawy prowadzonej dla Państwa / przeciw Państwu.

Artur Wojnar został komornikiem w 2009 roku. Na swojej stronie internetowej publikuje całkiem sporo ogłoszeń licytacji nieruchomości, jest też w tym momencie jedno ogłoszenie licytacji samochodu (mogłoby być więcej licytacji ruchomości).

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Przypomina mi się sytuacja z mojego życia kiedy to komornik Artur Wojnar pisał do mnie pisma ale źle je adresował, o jego działaniach dowiedziałem się dopiero kiedy poblokował mi konta, egzekwował kwoty dawno spłacone. Nie zrezygnował z dalszych czynności nawet po skargach i wyjaśnieniach naliczając sobie za każdą kolejną czynność. Ja pisałem skargi a on naliczał, wreszcie zabrał auto. Nie zapomnę tego.

    • A dokładniej to jak to było: ten komornik raz wyegzekwował i później jeszcze raz to samo? Czy może chodzi o sytuację w której wierzyciel wniósł do komornika o egzekucję już spłaconego długu – to inna wtedy sytuacja i nie skarży się komornika tylko powództwo przeciwegzekucyjne (przeciwko byłemu wierzycielowi).

Dodaj komentarz