Komornik Artur Wierzejski, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa w Warszawie Artur Wierzejski, siedziba kancelarii: ul. Wróbla 10/1, 02-736 Warszawa, tel. 22 847 17 21 , Fax. 22 847-17-21,
e-mail: warszawa.wierzejski@komornik.pl Prosimy o opinie o tej kancelarii komorniczej.

Nie udało nam się ustalić od kiedy Artur Wierzejski jest komornikiem. Na pewno co najmniej od jesieni 2015 roku gdyż na jego stronie internetowej widnieje nieaktualne ogłoszenie licytacji nieruchomości zamieszczone w owym czasie. Nowszych i aktualnych obwieszczeń licytacji nie opublikował jak dotąd na swojej firmowej www choć minęły dwa lata.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

 • Mam dwa pytania odnośnie zajęć komorniczych.
  1. zablokowane zostało moje konto przez komornika A, który musiał przekazać swoją sprawę i to też uczynił do komornika B. Jednak komornik A nadal ma zajęcie na moim koncie pomimo, że już tej sprawy nie prowadzi… co mogę w tej sprawie zrobić? Chciałbym je odblokować. Czy mam napisać pismo do komornika A o odblokowanie konta spod zajęcia? Czy jest na to jakaś podstawa prawna?

  2. Mam zajęcie komornicze na moim samochodzie, którego jestem właścicielem w 1/3. Jestem osobą niepełnosprawną (stopień umiarkowany, od dzieciństwa, narząd ruchu) jednak na moje pismo, o zwolnieniu samochodu spod zajęcia z powodu niepełnosprawności ruchowej je oddalił pisząc, że nie spełnia to wymogów gdyż nie wskazałem, że potrzebne to jest na dojazd rehabilitację… czy powinienem jeszcze raz złożyć pismo dokładnie wskazać, że muszę tym samochodem jest potrzebny mi do egzystencji (dojazd do pracy, zakupy pierwszej potrzeby, (to wcześniej wykazywałem) i czy dopisać, że muszę dojeżdżać na rehabilitację? czy muszę coś innego wskazać? W moim piśmie o zwolnienie spod zajęcia wskazałem podstawę prawną lecz niestety oddalił mój wniosek…

  Co mogę zrobić w tej sprawie?

  • 1. Napisać do komornika żeby zwolnił konto skoro egzekucji już nie prowadzi i postraszyć go w tym piśmie skargą na czynności komornika która skieruje Pan do sądu (wydział cywilny) i z odpisem jej do prezesa sądu. Jeżeli to pismo nie poskutkuje, to faktycznie wnieść te skargi. Jak chodzi o podstawę prawną to po prostu wskazać, że komornik ten nie prowadzi już egzekucji gdyż przekazał sprawę do tego innego komornika.

   Jedna uwaga: przekazując sprawę do innego komornika pozostawia się w mocy dokonane czynności i może to konto zajęte jest już przez tego drugiego komornika tylko ze na zajęciu nie jest to odnotowane. Może jednak sprawdzi to pan u tego komornika który przejął sprawę.

   2. Jeżeli to komornik nie uwzględnił Pańskiego wniosku o zwolnienie pojazdu, to teraz proszę złożyć skargę na czynności komornika, do sądu, argumentując to tak samo albo jeszcze lepiej jak Pan uważa.

Dodaj komentarz