Komornik Artur Mieczkowski, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Artur Mieczkowski, NIP 5681523077, adres kancelarii: ul. Adama Mickiewicza 18d/2, 01-517 Warszawa, tel.: 22 633 09 64, e-mail: warszawa.mieczkowski@komornik.pl Zapraszamy do wpisywania opinii o tej kancelarii komorniczej.

Artur Mieczkowski został komornikiem sądowym prawdopodobnie w 2013 roku. Na swojej stronie internetowej nie ogłasza żadnych swoich licytacji i odsyła w tym celu na stronę licytacje.komornik.pl Nie jest to dobra dlań (i dla wierzycieli w imieniu których egzekwuje dług) opcja, bo zainteresowany zakupem nieruchomości lub ruchomości na licytacji komorniczej znajdzie tam ogłoszenia od wszystkich komorników a nie tylko od tego komornika.

2 myśli na temat “Komornik Artur Mieczkowski, Warszawa. Opinie.”

  1. komornik artur mieczkowski jest bardzo rzeczowy i skuteczny w dzialaniu, należności sciagą w miarę szybko na ile mu pozwala czas….ma tylko asesorow nie za ciekawych, jest taki też pracownik kudłaty w okularach o twarzy o dziwnym wyrazie..nie zna przepisów prawnych….

  2. Ten komornik to porażka działa nieskutecznie, opóżnia pracę nie warto kierować do niego sprawy!!!nie polecam tomek jabłoński……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.