Komornik Artur Mieczkowski, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Artur Mieczkowski, NIP 5681523077, adres kancelarii: ul. Adama Mickiewicza 18d/2, 01-517 Warszawa, tel.: 22 633 09 64, e-mail: warszawa.mieczkowski@komornik.pl Zapraszamy do wpisywania opinii o tej kancelarii komorniczej.

Artur Mieczkowski został komornikiem sądowym prawdopodobnie w 2013 roku. Na swojej stronie internetowej nie ogłasza żadnych swoich licytacji i odsyła w tym celu na stronę licytacje.komornik.pl Nie jest to dobra dlań (i dla wierzycieli w imieniu których egzekwuje dług) opcja, bo zainteresowany zakupem nieruchomości lub ruchomości na licytacji komorniczej znajdzie tam ogłoszenia od wszystkich komorników a nie tylko od tego komornika.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • komornik artur mieczkowski jest bardzo rzeczowy i skuteczny w dzialaniu, należności sciagą w miarę szybko na ile mu pozwala czas….ma tylko asesorow nie za ciekawych, jest taki też pracownik kudłaty w okularach o twarzy o dziwnym wyrazie..nie zna przepisów prawnych….

  • Ten komornik to porażka działa nieskutecznie, opóżnia pracę nie warto kierować do niego sprawy!!!nie polecam tomek jabłoński……

Dodaj komentarz