Komornik Arkadiusz Brom, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Arkadiusz Brom, NIP 6272378170, adres: ul. Serocka 10, 04-333 Warszawa, tel.: 22 610-41-62, e-mail: warszawa.brom@komornik.pl Prosimy o opinie o tej kancelarii komorniczej.

Arkadiusz Brom działalność gospodarczą jako komornik rozpoczął w grudniu 2013 roku. Tak do stycznia 2017 roku pięknie publikował na swej stronie internetowej ogłoszenia licytacji ruchomości i nieruchomości ale tego zaprzestał. Niedobrze.

2 Komentarze

  • Arkadiusz Brom – przysporzył mi wiele smutku i rozczarowania. Zlecił ściągnięcie z trzech źródłe 478 zł – jakiejś dziwnej mojej nalezności. Wysłałam e-mailem skan ściągnięcia z jednego konta, a mimo to wysłał egzekucję komornicza do ZUS o ściągnięcie naleznej kwoty z emerytury. Czy tak postępuje komornik sądowy? Co za praktyki?

    • Wysyłanie równolegle zajęć: konta, emerytury / wynagrodzenia ,nadpłaty podatku jest powszechnie praktykowane i zgodne z prawem natomiast jeżeli wskutek jednego zajęcia komornik ściągnął dług to oczywiście nie ma prawa ściągać już w tym momencie nieistniejącego długu skądinąd. Z drugiej strony jeżeli jeszcze nie miał tych pieniędzy, to skan nie jest dlań wiążący. Gdy otrzyma ściągnięte pieniądze z banku to powinien bezzwłocznie wycofać zajęcie emerytury a gdy i z niej ściągnie, to powinien niezwłocznie zwrócić.

Dodaj komentarz