Komornik Aleksandra Rudzka – Natanek, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Żoliborza w Warszawie Aleksandra Rudzka – Natanek, ul. Broniewskiego 59A, 01-865 Warszawa, tel. 22 498 96 96, e-mail: aleksandra.rudzka@komornik-warszawa.com.pl Proszę o opinie o tym komorniku. Wygląda na to, że ta pani komornik ma stronę internetową na spółkę z dwoma innymi komornikami. Nie będę zatem wypowiadał się o zawartości strony internetowej.

Aleksandra Rudzka – Natanek jest komornikiem sądowym od od 2014 roku. I to tyle ode mnie, teraz czekam na opinie i pytania do których chętnie odniosę się.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Art. 300 § 2. Kto, w celu udaremnienia wykonania orzeczenia sądu lub innego organu państwowego, udaremnia lub uszczupla zaspokojenie swojego wierzyciela przez to, że usuwa, ukrywa, zbywa, darowuje, niszczy, rzeczywiście lub pozornie obciąża albo uszkadza składniki swojego majątku zajęte lub zagrożone zajęciem, bądź usuwa znaki zajęcia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

    To tyle w sprawie otwierania nowego rachunku bankowego przy egzekucji komorniczej.

    • Otwarcie nowego konta bankowego absolutnie nie podpada pod to i żadne inne przestępstwo. Nie ukrywasz w ten sposób majątku, konto jest w polskim banku, na Ciebie.

Dodaj komentarz