Komornik Aleksander Pardus, Warszawa. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa w Warszawie Aleksander Pardus, NIP 5212128233, ul. Okrężna 3A, 02-916 Warszawa, tel.: 22 842 53 53, e-mail: warszawa.pardus@komornik.pl Prosimy o wystawianie poniżej opinii temu komornikowi.

Aleksander Pardus komornikiem jest od 2009 roku. Komornik ten nie zadaje sobie trudu publikowania obwieszczeń o licytacji na swej stronie internetowej, nawet nie ma na niej zakładki przewidzianej do tego celu. Nie wiemy też, czy umieszcza obwieszczenia na licytacje.komornik.pl – nie informuje o tym.

Załóż nowe konto, uwolnij się od komornika: kliknij

2 Komentarze

  • Nie dawno otrzymałem pismo informujące mnie, że postępowanie egzekucyjne w zleconej przeze mnie sprawie zostanie umorzone. Ten komornik nie odnalazł mienia z którego mogła by być prowadzona egzekucja. Sprawa toczy się w Warszawie i dotyczy długu zasądzonego wyrokiem sądu z przed dwóch lat. Wysokość długu wraz z odsetkami przekracza sumę 10 000 zł. – jest to pożyczka – miałem kiedyś firmę pożyczkową. Proszę o wskazanie mi drogi jaką załatwić można by tą sprawę.

Dodaj komentarz