Komornik Adam Tuszyński, Kraków. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Podgórza Adam Tuszyński, ul. Prosta 40, 30-814 Kraków, tel.: 532 268 037, e-mail: komornik.tuszynski@gmail.com. Poproszę o opinie o tym komorniku. Nie udało mi się ustalić, od kiedy jest komornikiem (nie miałem z tym problemu w przypadku innych komorników) ale na stronie internetowej tego komornika znajduje się informacja, że ta kancelaria została utworzona w grudniu 2016 roku. Zapewne zatem od tego też czasu pan ten jest komornikiem.

Komornik ten póki co nie ma na stronie internetowej zakładki poświęconej licytacjom, wypadałoby takową stworzyć, o ile będzie w niej publikował obwieszczenia (wielu komorników zakładkę takową ma na www ale żadnych ogłoszeń w niej nie umieszcza).

2 Komentarze

  • Komornikow przybywa lecz jak dotąd i tak każdy z nich ma w bród spraw. Po ponad roku funkcjonowania komornik ten na pewno ma sporo spraw więc i licytacji też niemało.

  • Przez ponad 1,5 roku próbuje się dogadać z tym komornikiem co do spłaty rat i albo nie odbiera telefonu albo odbiera sekretarka. Nie da się z nim dogadać bo żąda tego co jest nie możliwe…

Dodaj komentarz