Komornik Adam Kosik, Gdańsk. Opinie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Adam Kosik, adres kancelarii: ul. Władysława Biegańskiego 12/19, 80-807 Gdańsk, tel.: 58 506 54 60, e-mail: gdansk.kosik@komornik.pl Zapraszamy Państwa – wierzycieli oraz dłużników w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych przez komornika Adama Kosik, do wyrażania opinii o nim.

Nie wiemy od kiedy Adam Kosik ten jest komornikiem (brak nr NIP w internecie). Na jego firmowej stronie internetowej jest zakładka poświęcona ogłaszaniu licytacji ale zupełnie pusto w niej.

2 myśli na temat “Komornik Adam Kosik, Gdańsk. Opinie.”

  1. Witam mam taki problem mój mąż dostał w spadku po zmarłej mamie część domu i jego brat także i ojciec. Ale jest taki problem ponieważ ojciec zadłużył dom bo nie płacił podatku za mieszkanie ze 3 lata i ma jeszcze długi bankowe i teraz jak będzie sprawa o podział majątku to czy będziemy wszystko musieli my spłacić jeżeli ojciec ma komorników i się nie poczuwa do spłaty długów proszę o pomoc.

    1. Póki ojciec żyje, to syn czyli Pani mąż nie odpowiada za jego ojca długi. Odpowiedzialność powstałaby, gdyby mąż przyjął spadek po ojcu gdy ten umrze. Inaczej przedstawia się sprawa odpowiedzialności z tytułu zaległego podatku za mieszkanie (dom). Spadkobiercy odpowiadają solidarnie za taki dług który jak rozumiem formalnie obciążał spadkodawcę czyli zmarłą skoro to jej dom był. Jednak z chwilą podziału spadku odpowiedzialność solidarna ustaje i każdy ze spadkobierców odpowiada za dług tylko w części w jakiej otrzymał spadek w wyniku podziału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.