Jak otrzymać pożyczkę z komornikiem

Osoby wobec których prowadzone jest postępowanie egzekucyjne, mają problem z przyznaniem i zainkasowaniem pożyczki. Żaden bank nie udzieli kredytu i tylko niektóre pozabankowe firmy pożyczkowe nie sprawdzają dochodów. Są takowe i wskażemy je ale jest jeszcze problem a mianowicie z zainkasowaniem takiej pożyczki, bo przecież konto bankowe jest zajęte. Jak sobie z tym problemem poradzić – jak zainkasować pożyczkę której nie zajmie komornik?

Otóż wiedz o tym, że komornik który prowadzi przeciwko tobie egzekucję (i zajął Ci konto) nie otrzymuje z automatu informacji o tym, że założyłeś nowe konto bankowe w innym banku. Aby się o tym dowiedzieć, komornik musi rozesłać do banków zapytania poprzez system OGNIVO a takie zapytania są odpłatne i na ten cel wierzyciel musi wyłożyć komornikowi zaliczkę. generalnie w praktyce jest tak, że jeśli komornik zajął Ci konto powiedzmy z miesiąc temu, to ponowne zapytania roześle nie wcześniej niż za kilka miesięcy (o ile w ogóle). Oznacza to, że możesz założyć nowe konto bankowe które długo nie pozostanie zajęte i prawdopodobieństwo tego, że zajmie Ci je w ciągu następnych kilkunastu dni, jest bardzo niewielkie. Załóż więc nowe konto i zawnioskuj online o pożyczkę. Wnioski  online o dobre konta osobiste prezentujemy tutaj

Wnioski online o szybkie pożyczki bez sprawdzania dochodów (czyli dostępnych  z komornikiem) prezentujemy tutaj. Są to zarazem oferty pożyczek generalnie z (w rzeczywistości) ograniczonym sprawdzaniem baz dłużników. Po przelaniu Ci pożyczki na konto wypłacasz ją w gotówce lub płacisz nią online za to co tam sobie upatrzyłeś.